Vishay/BCcomponents MAL250074392E3
MAL250074392E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL250074392E3
Brief Description
3900UF 420V 76X105MM 85C 2000H
Datasheet Download
MAL250074392E3.pdf
Availability of MAL250074392E3
QUANTITY
MAL250074392E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL250074392E3
Internal Part NumberEIS-MAL250074392E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package12
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL250074392E3
Related LinksMAL2500, MAL250074392E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL250074392E3 Details Description
Related parts for MAL250074392E3
RES 8.2K OHM 1/6W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 2.7V 8CH SPI 16DIP datasheet.pdf
RES 143K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 1A 6V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 20PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
IC PLL ZD BUFFER HS 16-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 85POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CAP ARRAY 150PF 100V NP0 0612 datasheet.pdf