Maxim Integrated MAX6313UK33D2-T
MAX6313UK33D2-T picture photo
Mfg. Part Number
MAX6313UK33D2-T
Brief Description
IC PROGRAM 3.300V RESET SOT23-5
Datasheet Download
MAX6313UK33D2-T.pdf
Availability of MAX6313UK33D2-T
QUANTITY
MAX6313UK33D2-T Order Process
Ship out your order
Specifications of MAX6313UK33D2-T
Internal Part NumberEIS-MAX6313UK33D2-T
ResetActive High
Reset Timeout20 ms Minimum
Voltage - Threshold3.3V, Adj
Operating Temperature0°C ~ 70°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAX6313UK33D2-T
Related LinksMAX6313, MAX6313UK33D2-T Datasheet, Maxim Integrated Distributor
MAX6313UK33D2-T Details Description
Related parts for MAX6313UK33D2-T
HEADER OPEN .025"DIA .300 6POS datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS MALE CRIMP datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT USB STACK STD W/HEADER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 1KV NP0 1812 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
2.5 APPLI-M 2POS OP/EW W/O POL datasheet.pdf
IC REG LDO 15V 1A TO220-3 datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
TERM PLUG VERT 762MM REAR 4C datasheet.pdf