Maxim Integrated MAX6313UK48D4-T
MAX6313UK48D4-T picture photo
Mfg. Part Number
MAX6313UK48D4-T
Brief Description
IC PROGRAM 4.800V RESET SOT23-5
Datasheet Download
MAX6313UK48D4-T.pdf
Availability of MAX6313UK48D4-T
QUANTITY
MAX6313UK48D4-T Order Process
Ship out your order
Specifications of MAX6313UK48D4-T
Internal Part NumberEIS-MAX6313UK48D4-T
ResetActive High
Reset Timeout1.12 s Minimum
Voltage - Threshold4.8V, Adj
Operating Temperature0°C ~ 70°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAX6313UK48D4-T
Related LinksMAX6313, MAX6313UK48D4-T Datasheet, Maxim Integrated Distributor
MAX6313UK48D4-T Details Description
Related parts for MAX6313UK48D4-T
CONN FAKRA PLUG R/A 50 OHM PCB datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 39POS 0.25MM R/A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 2.37K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 1POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN RECEPT 27POS datasheet.pdf