Vishay/BCcomponents MBB0207CC3489FC100
MBB0207CC3489FC100 picture photo
Mfg. Part Number
MBB0207CC3489FC100
Brief Description
RES 34.8 OHM 0.6W 1% AXIAL
Datasheet Download
MBB0207CC3489FC100.pdf
Availability of MBB0207CC3489FC100
QUANTITY
MBB0207CC3489FC100 Order Process
Ship out your order
Specifications of MBB0207CC3489FC100
Internal Part NumberEIS-MBB0207CC3489FC100
PackagingTape & Box (TB)
Resistance (Ohms)34.8
Tolerance±1%
Power (Watts)0.6W
CompositionMetal Film
Features-
Temperature Coefficient±50ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / CaseAxial
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBB0207CC3489FC100
Related LinksMBB0207CC, MBB0207CC3489FC100 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MBB0207CC3489FC100 Details Description
Related parts for MBB0207CC3489FC100
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 1.5A 250VAC 450VDC datasheet.pdf
CONN RECEPTACLE 3POS MTA 156 datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 13.5-17 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CONN SOCKET IDC 50POS DUAL 30AU datasheet.pdf
TAPE LEAD FOIL 1" X 5YD datasheet.pdf
RELAY POWER 110V datasheet.pdf
STANDARD. NPN 13X8.2 FOV datasheet.pdf
CONN PLUG 42POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf
IN LINE COUPLERS datasheet.pdf
CAP 33 UF 20% 25 V datasheet.pdf