GeneSiC Semiconductor MBR200150CT
MBR200150CT picture photo
Mfg. Part Number
MBR200150CT
Brief Description
DIODE MOD SCHOTTKY 150V 200A CC
Datasheet Download
MBR200150CT.pdf
Availability of MBR200150CT
QUANTITY
MBR200150CT Order Process
Ship out your order
Specifications of MBR200150CT
Internal Part NumberEIS-MBR200150CT
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBR200150CT
Related LinksMBR20, MBR200150CT Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBR200150CT Details Description
Related parts for MBR200150CT
ADAPTER 14-DIP BD W/ZIF SOCKET datasheet.pdf
RES SMD 52.3 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
Connector Receptacle 9 Position 0.156" (3.96mm) Tin Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
RES 68.1K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS PIN datasheet.pdf
200A 1000VDC PV FUSE SPECIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
FIXED IND 3.3MH 35MA 39 OHM SMD datasheet.pdf