GeneSiC Semiconductor MBR200150CTR
MBR200150CTR picture photo
Mfg. Part Number
MBR200150CTR
Brief Description
DIODE MOD SCHOTTKY 150V 200A CA
Datasheet Download
MBR200150CTR.pdf
Availability of MBR200150CTR
QUANTITY
MBR200150CTR Order Process
Ship out your order
Specifications of MBR200150CTR
Internal Part NumberEIS-MBR200150CTR
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBR200150CTR
Related LinksMBR200, MBR200150CTR Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBR200150CTR Details Description
Related parts for MBR200150CTR
LED YELLOW T1-3/4 RT ANG LC PCB datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM datasheet.pdf
IC TRANSLATOR PECL-TTL 20-PLCC datasheet.pdf
IC MOSFET DVR 4.0A DUAL 8SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
FUSE ACS CLIP CLAMP 60A 600V datasheet.pdf
FUSE FST/ACT TELE-GARD 6A 170VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100" datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE SKT RA datasheet.pdf