GeneSiC Semiconductor MBR200200CTR
MBR200200CTR picture photo
Mfg. Part Number
MBR200200CTR
Brief Description
DIODE MOD SCHOTTKY 200V 200A CA
Datasheet Download
MBR200200CTR.pdf
Availability of MBR200200CTR
QUANTITY
MBR200200CTR Order Process
Ship out your order
Specifications of MBR200200CTR
Internal Part NumberEIS-MBR200200CTR
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBR200200CTR
Related LinksMBR200, MBR200200CTR Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBR200200CTR Details Description
Related parts for MBR200200CTR
CONN PLUG 37POS W/SOCKETS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS MALE PANEL #20 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
Crystal 13.0000MHz 30ppm 18pF 150 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
LPH VERT. ASSY W GUIDES datasheet.pdf
RES 10K OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf