GeneSiC Semiconductor MBR2X080A120
MBR2X080A120 picture photo
Mfg. Part Number
MBR2X080A120
Brief Description
DIODE SCHOTTKY 120V 160A SOT227
Datasheet Download
MBR2X080A120.pdf
Availability of MBR2X080A120
QUANTITY
MBR2X080A120 Order Process
Ship out your order
Specifications of MBR2X080A120
Internal Part NumberEIS-MBR2X080A120
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBR2X080A120
Related LinksMBR2X0, MBR2X080A120 Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBR2X080A120 Details Description
Related parts for MBR2X080A120
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 200V NP0 1206 datasheet.pdf
CHOKE COM MODE 1MH 2WIRE SMD datasheet.pdf
LED CBI 3MM TRI-LEVEL ARRAY datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 200MA SOD323 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.5A 120V datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100" datasheet.pdf