GeneSiC Semiconductor MBR2X100A100
MBR2X100A100 picture photo
Mfg. Part Number
MBR2X100A100
Brief Description
DIODE SCHOTTKY 100V 200A SOT227
Datasheet Download
MBR2X100A100.pdf
Availability of MBR2X100A100
QUANTITY
MBR2X100A100 Order Process
Ship out your order
Specifications of MBR2X100A100
Internal Part NumberEIS-MBR2X100A100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBR2X100A100
Related LinksMBR2X1, MBR2X100A100 Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBR2X100A100 Details Description
Related parts for MBR2X100A100
STRAP BATT DUAL PARALLEL 9V 7"LD datasheet.pdf
CORD PATCH BANANA PLUG 60" YEL datasheet.pdf
RES SMD 255K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND 220PS .050" SLD datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 200MW SC75 datasheet.pdf
RES 1M OHM 1/4W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRAY 2.56"L X 2.56"W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 66POS PIN datasheet.pdf
FINISHING FLAP BRUSH 7A MED datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 34POS datasheet.pdf