GeneSiC Semiconductor MBR300200CTR
MBR300200CTR picture photo
Mfg. Part Number
MBR300200CTR
Brief Description
DIODE MODULE 300A 200V 2TOWER
Datasheet Download
MBR300200CTR.pdf
Availability of MBR300200CTR
QUANTITY
MBR300200CTR Order Process
Ship out your order
Specifications of MBR300200CTR
Internal Part NumberEIS-MBR300200CTR
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBR300200CTR
Related LinksMBR300, MBR300200CTR Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBR300200CTR Details Description
Related parts for MBR300200CTR
MACHINE SCREW PAN PHILLIPS 2-56 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10V 20% 1411 datasheet.pdf
DKLI TS35 24VDC datasheet.pdf
BATT PACK 7.2V SC 2700MAH NIMH datasheet.pdf
RES SMD 84.5KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 1UF 50V Y5V 0805 datasheet.pdf
HEAT SHRINKABLE CABLE FEEDTHRO datasheet.pdf
CAP FILM 5600PF 5% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
CAP CER 150PF 100V 5% BX 0805 datasheet.pdf
RES 866 OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf