GeneSiC Semiconductor MBR600150CTR
MBR600150CTR picture photo
Mfg. Part Number
MBR600150CTR
Brief Description
DIODE MODULE 600A 150V 2TOWER
Datasheet Download
MBR600150CTR.pdf
Availability of MBR600150CTR
QUANTITY
MBR600150CTR Order Process
Ship out your order
Specifications of MBR600150CTR
Internal Part NumberEIS-MBR600150CTR
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBR600150CTR
Related LinksMBR600, MBR600150CTR Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBR600150CTR Details Description
Related parts for MBR600150CTR
IC OPAMP JFET 3MHZ 8DIP datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SINGL R/A 10POS datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.4A D2PAK datasheet.pdf
RES SMD 15 OHM 1% 3W 6227 datasheet.pdf
TVS DIODE 8VWM 13.6VC SMC datasheet.pdf
RES SMD 93.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
RES 412 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf