GeneSiC Semiconductor MBR60045CTRL
MBR60045CTRL picture photo
Mfg. Part Number
MBR60045CTRL
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
DIODE MODULE 600A 45V 2TOWER
Datasheet Download
MBR60045CTRL.pdf
Availability of MBR60045CTRL
QUANTITY
MBR60045CTRL Order Process
Ship out your order
Specifications of MBR60045CTRL
Internal Part NumberEIS-MBR60045CTRL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBR60045CTRL
Related LinksMBR600, MBR60045CTRL Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBR60045CTRL Details Description
Related parts for MBR60045CTRL
MOSFET N-CH 100V 33A TO-220AB datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY .100 05POS VERT datasheet.pdf
SHORT LINK COMB INSUL DIN 3POLE datasheet.pdf
CONN HDR 50POS 2.54MM datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
48-HOLE INSULATED PANEL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 10A 45V TO-263AB datasheet.pdf
FEMALE PLUG COVER datasheet.pdf
COUPLER RJ45 IP67 datasheet.pdf
RES NTWRK 20 RES MULT OHM 12SRT datasheet.pdf
VARISTOR datasheet.pdf
M8 5 POS MALE STRT-BLNT 3MTR datasheet.pdf