GeneSiC Semiconductor MBRH15020L
MBRH15020L picture photo
Mfg. Part Number
MBRH15020L
Brief Description
DIODE MODULE 20V 150A D-67
Datasheet Download
MBRH15020L.pdf
Availability of MBRH15020L
QUANTITY
MBRH15020L Order Process
Ship out your order
Specifications of MBRH15020L
Internal Part NumberEIS-MBRH15020L
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBRH15020L
Related LinksMBRH1, MBRH15020L Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBRH15020L Details Description
Related parts for MBRH15020L
CAP POLYMER 39UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
CHARACTER FILM ROUND A22 SERIES datasheet.pdf
RES SMD 15.8K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 35V 10A ITO220AC datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS 3MM SMD 0.5MM datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W +/-12VOUT SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V datasheet.pdf
CONN PIN RT SLDR FLATPAQ datasheet.pdf
CAP FILM 33NF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf