GeneSiC Semiconductor MBRT120150R
MBRT120150R picture photo
Mfg. Part Number
MBRT120150R
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
DIODE MODULE 150V 120A 3T0WER
Datasheet Download
MBRT120150R.pdf
Availability of MBRT120150R
QUANTITY
MBRT120150R Order Process
Ship out your order
Specifications of MBRT120150R
Internal Part NumberEIS-MBRT120150R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBRT120150R
Related LinksMBRT1, MBRT120150R Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBRT120150R Details Description
Related parts for MBRT120150R
CONN BACKSHELL ADPT SZ24 25 OLIV datasheet.pdf
RES 56 OHM 1W 10% AXIAL datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 64KB FLASH 28QFNS datasheet.pdf
10P MTA100 CONN ASSY RED LF datasheet.pdf
CONN SOCKET 55POS UHM 5ROW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
INSULATION ANVIL datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf