GeneSiC Semiconductor MBRT120200R
MBRT120200R picture photo
Mfg. Part Number
MBRT120200R
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
DIODE MODULE 200V 120A 3T0WER
Datasheet Download
MBRT120200R.pdf
Availability of MBRT120200R
QUANTITY
MBRT120200R Order Process
Ship out your order
Specifications of MBRT120200R
Internal Part NumberEIS-MBRT120200R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBRT120200R
Related LinksMBRT1, MBRT120200R Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBRT120200R Details Description
Related parts for MBRT120200R
FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
KNOB BLK/MATTE .50"DIA 6MM SHAFT datasheet.pdf
CONN MAGJACK 2PORT 1000 BASE-T datasheet.pdf
RES SMD 17.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 12.4 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN FPC VERT 26POS 1.00MM SMD datasheet.pdf
CAP TANT 1.2UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf
DSUB 50 F CRIMP CLIN ZINC datasheet.pdf
55PC CABLE datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0402 datasheet.pdf