GeneSiC Semiconductor MBRT30020L
MBRT30020L picture photo
Mfg. Part Number
MBRT30020L
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
DIODE MODULE 20V 300A 3T0WER
Datasheet Download
MBRT30020L.pdf
Availability of MBRT30020L
QUANTITY
MBRT30020L Order Process
Ship out your order
Specifications of MBRT30020L
Internal Part NumberEIS-MBRT30020L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBRT30020L
Related LinksMBRT3, MBRT30020L Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBRT30020L Details Description
Related parts for MBRT30020L
CAP TANT POLY 100UF 10V 2917 datasheet.pdf
VARISTOR 29.5V 250A DISC 7MM datasheet.pdf
IC SUPERVISOR DUAL MCPWR SOT23-5 datasheet.pdf
IC MIXER 400MHZ-2.5GHZ UP 6SMINI datasheet.pdf
FIXED IND 390UH 1.4A 370 MOHM TH datasheet.pdf
IC BUS TRANSCVR 10BIT 24TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 5% 1/5W 0603 datasheet.pdf
RES 243K OHM 1W .25% AXIAL datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W datasheet.pdf