Panasonic Industrial Automation Sales MC-NA40-24H
MC-NA40-24H picture photo
Mfg. Part Number
MC-NA40-24H
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
PROTECT ENCLOSURE FOR NA40-24-H
Datasheet Download
MC-NA40-24H.pdf
Availability of MC-NA40-24H
QUANTITY
MC-NA40-24H Order Process
Ship out your order
Specifications of MC-NA40-24H
Internal Part NumberEIS-MC-NA40-24H
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MC-NA40-24H
Related LinksMC-NA, MC-NA40-24H Datasheet, Panasonic Industrial Automation Sales Distributor
MC-NA40-24H Details Description
Related parts for MC-NA40-24H
Crystal 27.0000MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SOJ, 9.40mm pitch datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V Z5U RADIAL datasheet.pdf
BOX ABS GRAY 4.8"L X 3.2"W datasheet.pdf
IC REG BUCK BST ADJ 0.5A 16SSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 470 OHM 5% 120W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.125" NYLON 8.25MM datasheet.pdf
FILTER EMI 2200PF 100V RADIAL datasheet.pdf
CONN HDR 22POS 0.100 T/H GOLD datasheet.pdf