NXP Semiconductors/Freescale Semiconductor, Inc. MC13851-1575EVK
MC13851-1575EVK picture photo
Mfg. Part Number
MC13851-1575EVK
Brief Description
IC MC13851_1575_EVK
Datasheet Download
MC13851-1575EVK.pdf
Availability of MC13851-1575EVK
QUANTITY
MC13851-1575EVK Order Process
Ship out your order
Specifications of MC13851-1575EVK
Internal Part NumberEIS-MC13851-1575EVK
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsMC13851 Overview
TypeAmplifier
Frequency1.575GHz
For Use With/Related ProductsMC13851
Supplied ContentsBoard
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MC13851-1575EVK
MC13851-1575EVK Details Description
Related parts for MC13851-1575EVK
HDWR MTG NUT .062" FOR 7000 SER datasheet.pdf
CONN FERRULE DIN 14AWG BLUE datasheet.pdf
CABLE MNT ADH FOAM GRY NYL 1.2" datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 100V Z5U AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 5W DO214AA datasheet.pdf
OPTOISO 7.5KV TRANS W/BASE 6DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 500MA 50V datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 2SMD datasheet.pdf
D SUB 9P MA PCR_S4_6,6 MM SPACER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf