NXP Semiconductors/Freescale Semiconductor, Inc. MC13851-2400EVK
MC13851-2400EVK picture photo
Mfg. Part Number
MC13851-2400EVK
Brief Description
IC MC13851 EVB 2400MHZ
Datasheet Download
MC13851-2400EVK.pdf
Availability of MC13851-2400EVK
QUANTITY
MC13851-2400EVK Order Process
Ship out your order
Specifications of MC13851-2400EVK
Internal Part NumberEIS-MC13851-2400EVK
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsMC13851 Overview
TypeAmplifier
Frequency2.4GHz
For Use With/Related ProductsMC13851
Supplied ContentsBoard
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MC13851-2400EVK
MC13851-2400EVK Details Description
Related parts for MC13851-2400EVK
DIODE ZENER 11V 1W DO204AL datasheet.pdf
CONN HEADER 44POS .100" DL GOLD datasheet.pdf