ITT Cannon, LLC MDM-100PH005K-A174
MDM-100PH005K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100PH005K-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 100C P 30" RBW JACKS NI
Datasheet Download
MDM-100PH005K-A174.pdf
Availability of MDM-100PH005K-A174
QUANTITY
MDM-100PH005K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100PH005K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-100PH005K-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100PH005K-A174
Related LinksMDM-100PH, MDM-100PH005K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100PH005K-A174 Details Description
Related parts for MDM-100PH005K-A174
IC REG LDO 3.4V 50MA SOT89-3 datasheet.pdf
RES SMD 21.5 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 84.5KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
CONN JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
MULTI-PAIR 154COND 24AWG 1000' datasheet.pdf
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Socket 9 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 4.9V 3-USP datasheet.pdf
CAP FILM 200NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf