ITT Cannon, LLC MDM-100PH011L-A174
MDM-100PH011L-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100PH011L-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 100C P 36" YEL JACKS NI
Datasheet Download
MDM-100PH011L-A174.pdf
Availability of MDM-100PH011L-A174
QUANTITY
MDM-100PH011L-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100PH011L-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-100PH011L-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100PH011L-A174
Related LinksMDM-100PH, MDM-100PH011L-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100PH011L-A174 Details Description
Related parts for MDM-100PH011L-A174
CAP TANT 15UF 25V 20% RADIAL datasheet.pdf
OSC XO 8.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
1MM JMPR LGT 51 TYPE D 21POS datasheet.pdf
RES SMD 1.37K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 3.65K OHM 0.1% 1/8W 0505 datasheet.pdf
MOSFET N CH 30V 10A 8SOP datasheet.pdf
RF CABLE ASSY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP FILM 5.1NF 3.5% 2000VDC RAD datasheet.pdf