ITT Cannon, LLC MDM-100PH019B-A174
MDM-100PH019B-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100PH019B-A174
Brief Description
MICRO 100C P 6" YEL NI
Datasheet Download
MDM-100PH019B-A174.pdf
Availability of MDM-100PH019B-A174
QUANTITY
MDM-100PH019B-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100PH019B-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-100PH019B-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100PH019B-A174
Related LinksMDM-100PH, MDM-100PH019B-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100PH019B-A174 Details Description
Related parts for MDM-100PH019B-A174
TVS DIODE 17.1VWM 27.7VC DO204AC datasheet.pdf
IC FPGA 192 I/O 240PQFP datasheet.pdf
CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZ8 PG21 datasheet.pdf
RES SMD 191K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V X7R AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 10MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
RES 90.9 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.3K OHM 1% 25W PFC10 datasheet.pdf
Connector Socket 68 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf