ITT Cannon, LLC MDM-100PH023F-A174
MDM-100PH023F-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100PH023F-A174
Brief Description
MICRO 100C P 20" RBW FLOAT NI
Datasheet Download
MDM-100PH023F-A174.pdf
Availability of MDM-100PH023F-A174
QUANTITY
MDM-100PH023F-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100PH023F-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-100PH023F-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100PH023F-A174
Related LinksMDM-100PH, MDM-100PH023F-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100PH023F-A174 Details Description
Related parts for MDM-100PH023F-A174
RES SMD 6.34KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 50V X7R 2-DIP datasheet.pdf
RES SMD 51 OHM 5% 1W 2010 datasheet.pdf
RES 60.4 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 2W DO204AL datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 385MA 320 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 0.499 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 15V 2214 datasheet.pdf
PIN ASSY. POWER 18-16 AWG datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 12.1K OHM 1206 datasheet.pdf