ITT Cannon, LLC MDM-100PH026P-A174
MDM-100PH026P-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100PH026P-A174
Brief Description
MICRO 100C P 8" YEL JACKP NI
Datasheet Download
MDM-100PH026P-A174.pdf
Availability of MDM-100PH026P-A174
QUANTITY
MDM-100PH026P-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100PH026P-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-100PH026P-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100PH026P-A174
Related LinksMDM-100PH, MDM-100PH026P-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100PH026P-A174 Details Description
Related parts for MDM-100PH026P-A174
CONN EDGECARD 80POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONN HEADER 96POS T/H datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 10V 2.5KHZ SMT datasheet.pdf
CONN PLUG 23POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 60W datasheet.pdf
EVAL BOARD 16V OUT 240W SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
RES 2.1K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CABLE 3COND 24AWG SLATE 100' datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 5A SPDT datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD datasheet.pdf