ITT Cannon, LLC MDM-100PH042K-A174
MDM-100PH042K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100PH042K-A174
Brief Description
MICRO 100C P 120" YEL JACKS NI
Datasheet Download
MDM-100PH042K-A174.pdf
Availability of MDM-100PH042K-A174
QUANTITY
MDM-100PH042K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100PH042K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-100PH042K-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100PH042K-A174
Related LinksMDM-100PH, MDM-100PH042K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100PH042K-A174 Details Description
Related parts for MDM-100PH042K-A174
CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 30POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 17.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 12-14 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
60729-47 FEED FINGER datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 420V FLATPACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf