ITT Cannon, LLC MDM-100SH006K-A174
MDM-100SH006K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100SH006K-A174
Brief Description
MICRO 100C S 36" RBW JACKS NI
Datasheet Download
MDM-100SH006K-A174.pdf
Availability of MDM-100SH006K-A174
QUANTITY
MDM-100SH006K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100SH006K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-100SH006K-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100SH006K-A174
Related LinksMDM-100SH, MDM-100SH006K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100SH006K-A174 Details Description
Related parts for MDM-100SH006K-A174
IC MPU MPC82XX 166MHZ 408TBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
DC PLUG 2.5MM MOLD STRAIN RELIEF datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC 2SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 24POS 7.62MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR LMK03001C datasheet.pdf
Connector Socket 30 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
500 TB RIS CLA 2-ROWS-L datasheet.pdf
RES 665 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
DC-DC CONV RAILWAY 8W DUAL OUT datasheet.pdf