ITT Cannon, LLC MDM-100SH046K-A174
MDM-100SH046K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100SH046K-A174
Brief Description
MICRO 100C S 72" RBW JACKS NI
Datasheet Download
MDM-100SH046K-A174.pdf
Availability of MDM-100SH046K-A174
QUANTITY
MDM-100SH046K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100SH046K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-100SH046K-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100SH046K-A174
Related LinksMDM-100SH, MDM-100SH046K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100SH046K-A174 Details Description
Related parts for MDM-100SH046K-A174
CONN RCPT 58POS .100" DUAL VERT datasheet.pdf
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 12V datasheet.pdf
CAP FILM 50UF 10% 200VAC SCREW datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 50V X7R 1210 datasheet.pdf
IC REG BCK BST ADJ 0.8A DL 10DFN datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 54.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
RES 126K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 13 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf