ITT Cannon, LLC MDM-15PH002F-A174
MDM-15PH002F-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PH002F-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 15C P 12" RBW FLOAT NI
Datasheet Download
MDM-15PH002F-A174.pdf
Availability of MDM-15PH002F-A174
QUANTITY
MDM-15PH002F-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PH002F-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-15PH002F-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PH002F-A174
Related LinksMDM-15PH, MDM-15PH002F-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PH002F-A174 Details Description
Related parts for MDM-15PH002F-A174
CONN RECEPT 13POS 20AWG MTA156 datasheet.pdf
CONN HEADER EH SIDE 7POS 2.5MM datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS VERT .100 GOLD datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 600V 4A DPAK datasheet.pdf
RES 361 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
FIXED IND 470UH 800MA 748.8 MOHM datasheet.pdf
OSC PROG 1.3NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT SKT datasheet.pdf