ITT Cannon, LLC MDM-15PH016M5
MDM-15PH016M5 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PH016M5
Brief Description
"MICRO 15 M 6"" RBW JACKS"
Datasheet Download
MDM-15PH016M5.pdf
Availability of MDM-15PH016M5
QUANTITY
MDM-15PH016M5 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PH016M5
Internal Part NumberEIS-MDM-15PH016M5
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PH016M5
Related LinksMDM-15, MDM-15PH016M5 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PH016M5 Details Description
Related parts for MDM-15PH016M5
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 4.3NH 550MA 460 MOHM datasheet.pdf
CARDEDGE 130POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN HEADER BRD/BRD .5MM 20POS datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 15A SYNC PQFN datasheet.pdf
CABLE STR FMALE-R/A MALE 4POS 1M datasheet.pdf
STEEL INNER PANEL datasheet.pdf
3P 8C 2W VERT XCHD RIGHT WK datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf