ITT Cannon, LLC MDM-15PH023P-A174
MDM-15PH023P-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PH023P-A174
Brief Description
MICRO 15C P 20" RBW JACKP NI
Datasheet Download
MDM-15PH023P-A174.pdf
Availability of MDM-15PH023P-A174
QUANTITY
MDM-15PH023P-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PH023P-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-15PH023P-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PH023P-A174
Related LinksMDM-15PH, MDM-15PH023P-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PH023P-A174 Details Description
Related parts for MDM-15PH023P-A174
OPTOISO 5.3KV DARLINGTON 6-SMD datasheet.pdf
RES SMD 910K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS VERT W/O PEGS datasheet.pdf
IC RS232 3V-5.5V DRVR 28-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 300NH 60A 0.29 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 18 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
RES 422 OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 102 TYPE D 39POS datasheet.pdf
RES 2.74K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 56PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf