ITT Cannon, LLC MDM-15PH046K-A174
MDM-15PH046K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PH046K-A174
Brief Description
MICRO 15C P 72" RBW JACKS NI
Datasheet Download
MDM-15PH046K-A174.pdf
Availability of MDM-15PH046K-A174
QUANTITY
MDM-15PH046K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PH046K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-15PH046K-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PH046K-A174
Related LinksMDM-15PH, MDM-15PH046K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PH046K-A174 Details Description
Related parts for MDM-15PH046K-A174
CONN RING TONGUE 22-16AWG #8 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 50V 20% AXIAL datasheet.pdf
CONN BUSHING FOR RF MINI THREAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
GROMMET RUBBER GRAY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf
OSC XO 80.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf