ITT Cannon, LLC MDM-15PH048P
MDM-15PH048P picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PH048P
Brief Description
MICRO 15 PIN 48" RBW JACKP
Datasheet Download
MDM-15PH048P.pdf
Availability of MDM-15PH048P
QUANTITY
MDM-15PH048P Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PH048P
Internal Part NumberEIS-MDM-15PH048P
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PH048P
Related LinksMDM-15, MDM-15PH048P Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PH048P Details Description
Related parts for MDM-15PH048P
CLAMP WIRE INSUL PIERC BLUE datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 80MA SC82AB datasheet.pdf
CAP CER 4PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 267 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC FPGA 190 I/O 324CSGBGA datasheet.pdf
AC REACTOR 5.5 TO 7.5KW 400V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB datasheet.pdf
MICRO 31 M 30" RBW datasheet.pdf
OSC VCTCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf