ITT Cannon, LLC MDM-15PH048P
MDM-15PH048P picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PH048P
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 15 PIN 48" RBW JACKP
Datasheet Download
MDM-15PH048P.pdf
Availability of MDM-15PH048P
QUANTITY
MDM-15PH048P Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PH048P
Internal Part NumberEIS-MDM-15PH048P
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PH048P
Related LinksMDM-15, MDM-15PH048P Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PH048P Details Description
Related parts for MDM-15PH048P
FERRULE WIRE BEIGE 2AWG 50PC datasheet.pdf
IC OPAMP INSTR 396KHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 4.7 OHM 1% AXL datasheet.pdf
IC CPLD 32MC 5.5NS 44VQFP datasheet.pdf
RES 10M OHM 4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.012UF 3% 2KVDC RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 43K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HDR 51POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM XCUT datasheet.pdf
FIXED IND 6.2NH 1.6A 56 MOHM SMD datasheet.pdf