ITT Cannon, LLC MDM-15PHY01B-A174
MDM-15PHY01B-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PHY01B-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 15C P 10CR /11 18" NI
Datasheet Download
MDM-15PHY01B-A174.pdf
Availability of MDM-15PHY01B-A174
QUANTITY
MDM-15PHY01B-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PHY01B-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-15PHY01B-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PHY01B-A174
Related LinksMDM-15PH, MDM-15PHY01B-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PHY01B-A174 Details Description
Related parts for MDM-15PHY01B-A174
CONN PLUG SAS 29POS RT ANG SMD datasheet.pdf
TRIMMER 20 OHM 0.25W PC PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323F datasheet.pdf
CONN BARRIER BLOCK COVER 9POS datasheet.pdf
RES CHAS MNT 10.2 OHM 1% 10W datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS INLINE PIN RA datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 158W datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 200MS SNT-4A datasheet.pdf
55A CABLE/SINGLE WALL datasheet.pdf
CAP FILM 0.024UF 5% 1250VDC AXIA datasheet.pdf