ITT Cannon, LLC MDM-15SH001F
MDM-15SH001F picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15SH001F
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 15 F 18" YEL FLOAT
Datasheet Download
MDM-15SH001F.pdf
Availability of MDM-15SH001F
QUANTITY
MDM-15SH001F Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15SH001F
Internal Part NumberEIS-MDM-15SH001F
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15SH001F
Related LinksMDM-15, MDM-15SH001F Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15SH001F Details Description
Related parts for MDM-15SH001F
IC CODE HOPPING DECODER 8-DIP datasheet.pdf
RES 400 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 18PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 3W DO216AA datasheet.pdf
Q30L BLK HS 7.87" Q TIE datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.5A 12MSOP datasheet.pdf