ITT Cannon, LLC MDM-15SH001P
MDM-15SH001P picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15SH001P
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 15 F 18" YEL JACKP
Datasheet Download
MDM-15SH001P.pdf
Availability of MDM-15SH001P
QUANTITY
MDM-15SH001P Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15SH001P
Internal Part NumberEIS-MDM-15SH001P
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15SH001P
Related LinksMDM-15, MDM-15SH001P Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15SH001P Details Description
Related parts for MDM-15SH001P
FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC SENSOR SIGNAL COND 28-SSOP datasheet.pdf
RES 274 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 30 OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-18VIN 15VOUT datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 3.3VIN +/-9VOUT datasheet.pdf
DIN-SIGNAL 2C032FS-2,9C1-2 datasheet.pdf
CABLE 50POS SOCKET-OPEN 1 M datasheet.pdf
RES 287K OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf