ITT Cannon, LLC MDM-15SH006K-A174
MDM-15SH006K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15SH006K-A174
Brief Description
MICRO 15C S 36" RBW JACKS NI
Datasheet Download
MDM-15SH006K-A174.pdf
Availability of MDM-15SH006K-A174
QUANTITY
MDM-15SH006K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15SH006K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-15SH006K-A174
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15SH006K-A174
Related LinksMDM-15SH, MDM-15SH006K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15SH006K-A174 Details Description
Related parts for MDM-15SH006K-A174
IC MIXER 2.5GHZ DOUBLE BAL 8SO datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 06POS STR datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 200V NP0 AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 18.7V 250A DISC 5MM datasheet.pdf
CAP CER 10PF 10V NP0 0402 datasheet.pdf
RES SMD 8.2 OHM 5% 1.5W 2512 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 1500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W datasheet.pdf
ORCA ADAPTOR LT PIPE BLUE 3.4V datasheet.pdf
CONN HEADER .100" 30POS datasheet.pdf
M12 DIFFUSE PNP 100MM CONN datasheet.pdf