ITT Cannon, LLC MDM-15SH010F
MDM-15SH010F picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15SH010F
Brief Description
MICRO 15C S 30" YEL FLOAT
Datasheet Download
MDM-15SH010F.pdf
Availability of MDM-15SH010F
QUANTITY
MDM-15SH010F Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15SH010F
Internal Part NumberEIS-MDM-15SH010F
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15SH010F
Related LinksMDM-15, MDM-15SH010F Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15SH010F Details Description
Related parts for MDM-15SH010F
RES SMD 0.1 OHM 1% 1W 0815 datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V X7R 0603 datasheet.pdf
TVS DIODE 6.05VWM 11.7VC 1.5KE datasheet.pdf
TVS DIODE 17.8VWM 31.9VC SMC datasheet.pdf
CAP CER 1.5UF 25V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 113 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
RES 787 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBE 1/4 BK 250' datasheet.pdf
IC DAC 12BIT W/BUFF LATCH 28PLCC datasheet.pdf
4P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK datasheet.pdf