ITT Cannon, LLC MDM-15SH011F
MDM-15SH011F picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15SH011F
Brief Description
MICRO 15C S 36" YEL FLOAT
Datasheet Download
MDM-15SH011F.pdf
Availability of MDM-15SH011F
QUANTITY
MDM-15SH011F Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15SH011F
Internal Part NumberEIS-MDM-15SH011F
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15SH011F
Related LinksMDM-15, MDM-15SH011F Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15SH011F Details Description
Related parts for MDM-15SH011F
FLEX CABLE - AFF11G/AF11/AFF11G datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SSOP datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 1A 280 MOHM TH datasheet.pdf
TRANS NPN DARL 100V 15A TO-218 datasheet.pdf
RES SMD 59 OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
ADHESIVE MARKER CARD 1-10 datasheet.pdf
RES 121K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC 2SMD datasheet.pdf
CAP TANT 0.82UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
TRANSFORMER AUDIO datasheet.pdf
RES SMD 28.7K OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf