ITT Cannon, LLC MDM-15SH028L
MDM-15SH028L picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15SH028L
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 15 F 12" YEL JACKS LP
Datasheet Download
MDM-15SH028L.pdf
Availability of MDM-15SH028L
QUANTITY
MDM-15SH028L Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15SH028L
Internal Part NumberEIS-MDM-15SH028L
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15SH028L
Related LinksMDM-15, MDM-15SH028L Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15SH028L Details Description
Related parts for MDM-15SH028L
FIXED IND 68UH 680MA 330 MOHM datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS IDC 18AWG .156 datasheet.pdf
CONN HEADER 36POS 2MM VERT SMD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
RES 301 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS PIN datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 36VOUT 50W datasheet.pdf