ITT Cannon, LLC MDM-15SH048K
MDM-15SH048K picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15SH048K
Brief Description
CANMDM-15SH048K
Datasheet Download
MDM-15SH048K.pdf
Availability of MDM-15SH048K
QUANTITY
MDM-15SH048K Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15SH048K
Internal Part NumberEIS-MDM-15SH048K
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15SH048K
Related LinksMDM-15, MDM-15SH048K Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15SH048K Details Description
Related parts for MDM-15SH048K
RES SMD 13K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Receptacle 15 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
LIGHT PIPE 3MM BI-LEVEL datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20SOIC datasheet.pdf
CONN FFC TOP 15POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 120PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 333.3 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 14K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
LED ASSY RA 3MM 3X1 HER DIFF datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 114.285MHZ SMD datasheet.pdf