ITT Cannon, LLC MDM-15SH059K
MDM-15SH059K picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15SH059K
Brief Description
MICRO 15C S 72" WHT JACKS
Datasheet Download
MDM-15SH059K.pdf
Availability of MDM-15SH059K
QUANTITY
MDM-15SH059K Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15SH059K
Internal Part NumberEIS-MDM-15SH059K
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15SH059K
Related LinksMDM-15, MDM-15SH059K Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15SH059K Details Description
Related parts for MDM-15SH059K
COVER DUCT WR PVC WH 2"X 6' datasheet.pdf
RES SMD 24 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1206 datasheet.pdf
LED WEDGE BASED T5 615NM 14V YEL datasheet.pdf
SYNJET ZFLOW 90 LEVEL SELECT 12V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
FIXED IND 18NH 200MA 800 MOHM datasheet.pdf
REFLECTOR ROUND 1 POS 16.1MM D 1 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 350MA 20V SOD123 datasheet.pdf
33000UF 10V 40X50MM 85C 15000H datasheet.pdf