ITT Cannon, LLC MDM-15SHC13F
MDM-15SHC13F picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15SHC13F
Brief Description
MICRO 15C S 48" WHT FLOAT
Datasheet Download
MDM-15SHC13F.pdf
Availability of MDM-15SHC13F
QUANTITY
MDM-15SHC13F Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15SHC13F
Internal Part NumberEIS-MDM-15SHC13F
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15SHC13F
Related LinksMDM-15, MDM-15SHC13F Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15SHC13F Details Description
Related parts for MDM-15SHC13F
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 39PF 200V NP0 1206 datasheet.pdf
RES SMD 150K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 240PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
FUSE IND T-DELAY 80A 600VAC/DC datasheet.pdf
26 SIL VERT SMT HDR datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 15POS datasheet.pdf