ITT Cannon, LLC MDM-15SHC29K-A174
MDM-15SHC29K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15SHC29K-A174
Brief Description
MICRO 15C S 10" WHT JACKS NI
Datasheet Download
MDM-15SHC29K-A174.pdf
Availability of MDM-15SHC29K-A174
QUANTITY
MDM-15SHC29K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15SHC29K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-15SHC29K-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15SHC29K-A174
Related LinksMDM-15SH, MDM-15SHC29K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15SHC29K-A174 Details Description
Related parts for MDM-15SHC29K-A174
CONN RECEPT 9POS 24AWG MTA156 datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 80MA 400 MOHM datasheet.pdf
WRENCH SET COMBO 5/16"-1-1/4" datasheet.pdf
RES 147K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 442 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 102K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
INSERT 6P6C JACK TO IDC CONN datasheet.pdf
4R RA REC STB 1GP datasheet.pdf
RES SMD 15K OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.3V 0.15A X2-DFN-4 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS BOX MNT PIN datasheet.pdf