ITT Cannon, LLC MDM-15SHC38B
MDM-15SHC38B picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15SHC38B
Brief Description
MICRO 15C S 20" WHT
Datasheet Download
MDM-15SHC38B.pdf
Availability of MDM-15SHC38B
QUANTITY
MDM-15SHC38B Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15SHC38B
Internal Part NumberEIS-MDM-15SHC38B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15SHC38B
Related LinksMDM-15, MDM-15SHC38B Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15SHC38B Details Description
Related parts for MDM-15SHC38B
IC REG ISOLATED 5V 0.4A 7DIP datasheet.pdf
IC LIN TXRX 3.3V 50MA 14-SOIC datasheet.pdf
RES 5.36K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
RHEOSTAT REPAIR KIT datasheet.pdf
IC FLASH 6G DDR2 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 35V 10% 6032-28 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
RES SMD 845 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf