ITT Cannon, LLC MDM-21PH025L-A174
MDM-21PH025L-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-21PH025L-A174
Brief Description
MICRO 21C P 10" RBW JACKS NI
Datasheet Download
MDM-21PH025L-A174.pdf
Availability of MDM-21PH025L-A174
QUANTITY
MDM-21PH025L-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-21PH025L-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-21PH025L-A174
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-21PH025L-A174
Related LinksMDM-21PH, MDM-21PH025L-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-21PH025L-A174 Details Description
Related parts for MDM-21PH025L-A174
FIXED IND 9.1UH 1.2A 77 MOHM SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.1A SOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V X7R AXIAL datasheet.pdf
POT 2K OHM 2W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 16V X7R 0805 datasheet.pdf
CARD GUIDE SNAP 3LX.075"SW NAT datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 1000 BASE-T datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf