ITT Cannon, LLC MDM-21SH020P-A174
MDM-21SH020P-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-21SH020P-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 21C S 3" YEL JACKP NI
Datasheet Download
MDM-21SH020P-A174.pdf
Availability of MDM-21SH020P-A174
QUANTITY
MDM-21SH020P-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-21SH020P-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-21SH020P-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-21SH020P-A174
Related LinksMDM-21SH, MDM-21SH020P-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-21SH020P-A174 Details Description
Related parts for MDM-21SH020P-A174
FIXED IND 15UH 950MA 250 MOHM datasheet.pdf
FLOATSWITCH 25VA N/C HORZ PPS datasheet.pdf
PTC RESETTABLE 130MA 24VDC 1210 datasheet.pdf
DIODE TUNING 10V 20MA SCD80 datasheet.pdf
RES 2.00K OHM 10W 5% RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.81MM datasheet.pdf
CONN PLUG 27POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
21.59MM X 7.62MM 1=25/PK datasheet.pdf
CONN EDGE .100 7POS HL LOW P datasheet.pdf