ITT Cannon, LLC MDM-25PH028K-A174
MDM-25PH028K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25PH028K-A174
Brief Description
MICRO 25C P 12" YEL JACKS NI
Datasheet Download
MDM-25PH028K-A174.pdf
Availability of MDM-25PH028K-A174
QUANTITY
MDM-25PH028K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25PH028K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-25PH028K-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25PH028K-A174
Related LinksMDM-25PH, MDM-25PH028K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25PH028K-A174 Details Description
Related parts for MDM-25PH028K-A174
IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC datasheet.pdf
RECEIVER FERROFLUID DAMPED datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 5POS R/A 7.62MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TRIMMER 30K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
PROTECTOR PROGRAMMABLE SLIC datasheet.pdf
Crystal 5.0688MHz 30ppm 20pF 80 Ohm -40°C - 85°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
IC VOLT TXRX 19BIT 48TQFP datasheet.pdf
RES 3.01K OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC TRANSLATOR BUFF/LEVEL 44QFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf