ITT Cannon, LLC MDM-25PH038K-A174
MDM-25PH038K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25PH038K-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 25C P 20" YEL JACKS NI
Datasheet Download
MDM-25PH038K-A174.pdf
Availability of MDM-25PH038K-A174
QUANTITY
MDM-25PH038K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25PH038K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-25PH038K-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25PH038K-A174
Related LinksMDM-25PH, MDM-25PH038K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25PH038K-A174 Details Description
Related parts for MDM-25PH038K-A174
RES SMD 34 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER 2MM SINGLE R/A 40POS datasheet.pdf
IC 24BIT FET BUS SWITCH 56-SSOP datasheet.pdf
IC SIL OSC W/RESET&ENABL SOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 4V X6S 0204 datasheet.pdf
RES 330 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 25POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
COLLET FGG.2B. - 9.2MM DIA datasheet.pdf
CAP FILM 82NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf