ITT Cannon, LLC MDM-25PH048K-A174
MDM-25PH048K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25PH048K-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 25C P 48" RBW JACKS NI
Datasheet Download
MDM-25PH048K-A174.pdf
Availability of MDM-25PH048K-A174
QUANTITY
MDM-25PH048K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25PH048K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-25PH048K-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25PH048K-A174
Related LinksMDM-25PH, MDM-25PH048K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25PH048K-A174 Details Description
Related parts for MDM-25PH048K-A174
IC BATTERY PWR MONITOR 8-TSSOP datasheet.pdf
RES 7.15M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
TRANS NPN 20VCEO 30MA MINI-3 datasheet.pdf
CONN HOUSING DUAL ROW 44POS .100 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 2.3A SOT-223 datasheet.pdf
SENSR VRS 5/8" SEALED FRONT 60V datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 870MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE D 50 CKTS LGT 152 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
RES SMD 15K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
OSC XO 66.6667MHZ CMOS SMD datasheet.pdf